Оператора "Фукусіми" націоналізують

Міністерство економіки Японії затвердив план реформування компанії-оператора аварійної АЕС "Фукусіма-1" ТЕРСО, згідно з яким вона отримає від держави 1 трильйон єн або близько 12,5 мільярда доларів, надавши вирішальне право голосу в управлінні компанією.

Про це заявили у державному Фонді сприяння з виплат компенсацій від аварій на АЕС, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

Затверджений урядом план був спільно розроблений ТЕРСО та Фондом сприяння з виплат компенсацій, спеціально створеним урядом для того, щоб уберегти компанію ТЕРСО від банкрутства і допомогти виплатити компенсації постраждалим від аварії на АЕС "Фукусіма-1".

Одним із центральних пунктів плану стало надання державою 1 трильйон єн замість більшої частини акцій TEPCO, що дозволить контролювати прийняття рішень з управління компанією і буде означати її фактичну націоналізацію.

Крім цього, оператор отримає додатково 850 мільярдів єн або близько 10 мільярдів доларів для виплат компенсацій постраждалим від аварії на АЕС "Фукусіма-1" у березні 2011 року.

План передбачає розпродаж активів компанії, в тому числі нерухомості, скорочення персоналу і інші заходи.

TEPCO повинна буде скоротити свої витрати за 10 років на 3,365 трильйона єн або 42,59 мільярда доларів.

Крім того, план передбачає підвищення цін на електроенергію для приватних осіб, що обслуговуються компанією, на 10,28%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 грудня 2020, 9:00

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.