Україна видобуватиме газ спільно з Shell і Shevron?

Переможцями конкурсів на на укладення угоди про розподіл продукції щодо Юзівської і Олеської газових площ із запасами сланцевого газу стали американська Chevron і нідерландсько-британська Royal Dutch Shell.

Про це повідомляє "Дзеркало тижня" з посиланням на Financial Times.

За словами одного зі співрозмовників видання, Chevron отримає ексклюзивне право на укладення УРП щодо Олеської площі, запаси якої оцінюються на 8 мільярдів - 1,5 трильйона кубометрів газу.

У той же час Shell зможе підписати УРП щодо Юзівської газової площі. За оцінками української геологічної служби, запаси газу цього родовища складають приблизно 2 трильйони кубометрів.

Джерело видання в уряді України повідомило також і приблизний обсяг інвестицій в розробку цих двох родовищ.

За його словами, для Олеської площі він складе 170 мільйонів доларів на п'ять років, для Юзівської - близько 200 мільйонів доларів.

Співрозмовник додав, що у випадку виявлення комерційних запасів газу, обсяг інвестицій різко зросте.

Заявки на участь у конкурсі на УРП щодо цих площ, окрім Shell і Chevron, подавали ще три транснаціональні нафтогазові компанії: Eni - на Олеську, ExxonMobil і ТНК-ВР - на Юзівську.

Як повідомлялося, Україна визначила переможців конкурсів на укладення угоди про розподіл продукції щодо Юзівської і Олеської газових площ із запасами сланцевого газу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 2:36

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.