Microsoft презентувала нову тривимірну технологію "за одним столом". ВІДЕО

Корпорація Microsoft показала свою нову експериментальну розробку MirageTable - систему доповненої реальності, що дозволяє користувачам в різних географічних місцях спільно працювати буквально за одним столом, розділяючи робочі об'єкти між собою.

Автори технології говорять, що вона здатна створити ілюзію того, що обидві сторони робочого процесу чи просто бесіди буквально сидять одне перед одним за столом, повідомляє ТСН з посиланням на ВВС.

Водночас, команда розробників заявляє, що технологія потребує подальшого вдосконалення, перш ніж буде виведена на комерційний ринок.

MirageTable використовує тривимірний проектор, що передає зображення на лист вигнутого пластика перед користувачем.

Також на кожного з учасників бесіди дивиться сенсор Kinect, який відстежує і інтерпретує рухи кожного з учасників.

Користувачам нової системи також доведеться надіти спеціалізовані окуляри, які дозволять бачити свого співрозмовника в 3D. При цьому, все дане устаткування підключається до комп'ютера, а комп'ютер - до інтернету.

Самі розробники даної системи говорять, що до створення MirageTable їх спонукала проста ідея: створити систему взаємодії в тривимірному просторі з тією ж фізикою об'єктів, що і в реальному світі, причому, система повинна бути позбавлена складних пристроїв, таких як костюми з сенсорами, шоломи, рукавички тощо.

Нова система, як заявляють в Microsoft, повинна бути в майбутньому пристосована для комп'ютерних ігор, в яких геймер буде занурюватися в 3D-оточення і взаємодіяти з іншими об'єктами.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 вересня 2020, 19:01

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.