Ціна квитка на швидкісні суперпотяги залежатиме від умови "туди-сюди"

"Укрзалізниця" розробила експериментальні тарифи на проїзд у денних швидкісних поїздах класу "Інтерсіті +"/"Інтерсіті" виробництва Hyundai і Skoda.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства інфраструктури.

Речники посилаються на наказ міністерства "Про затвердження змін до тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні".

Документ передбачає, що вартість проїзду буде регулюватися в залежності від придбання квитка "туди-назад" по календарним дням і дням тижня.

Так, поїздка з Києва до Харкова при відстані 488 км у другому класі швидкісного Hyundai обійдеться пасажирам від 222 гривень, у першому класі - від 379 гривень.

Вартість проїзду в швидкісних електропоїздах Skoda на маршруті Харків-Донецьк при відстані 318 км у другому класі становитиме від 57 грн, у першому класі - від 125 гривень.

Раніше повідомлялося, що "Укрзалізниця" розробила експериментальний графік руху швидкісних поїздів "Інтерсіті +"/"Інтерсіті" виробництва Hyundai Rotem та електропоїздів подвійного живлення Skoda Vagonka.

Нові поїзди курсуватимуть по цьому експериментальному графіку вже з 27 травня і до 1 вересня поточного року.

За цей час залізничники проаналізують пасажиропотоки на маршрутах і докладніше вивчать можливості Hyundai і Skoda, щоб при необхідності внести корективи у графік руху.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 жовтня 2020, 4:28

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.