Азаров зізнався, що сланцевий газ видобуватимуть Shell і Chevron

Переможцями конкурсу по укладанню угоди про розділ продукції на видобуток газу на Олеській та Юзівській площах стали компанії Сhevron і Shell.

Про це прем'єр-міністр України Микола Азаров повідомив в інтерв'ю Euronews, передає УНІАН.

"У четвер відбулося засідання уряду, на якому були затверджені результати конкурсу. Було затверджено переможців двох площ - Юзівської та Олеської з величезними покладами газу. Дві компанії - Сhevron і Dutch Shell", - сказав Азаров.

Так, раніше міністр екології та природних ресурсів Едуард Ставицький заявив, що Міжвідомча комісія визначила переможців конкурсів із укладення УРП по Олеській та Юзівській площах.

Однак міністр не назвав переможців, проте у ЗМІ з'явилася інформація, що переможцями стали Сhevron і Shell.

Як повідомлялося, на участь у конкурсах на укладення угод про розподіл продукції по Юзівській та Олеській площах подали заявки 5 транснаціональних компаній. На Юзівську площу заявки подали компанії - ExxonMobil, Shell, TNK-BP, а на Олеську площу - Сhevron і Eni.

Очікується, що промисловий видобуток на цих ділянках почнеться у 2018-2019 роках.

Управління енергетичної інформації Міненерго США оцінює українські запаси сланцевого газу в 1,2 трильйона кубометрів, що ставить Україну на четверте місце в Європі за обсягами резервів цього типу після Польщі, Франції та Норвегії.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 3:59

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.