"Справжні" кияни отримають знижку на харчі

Столична влада розпочала переговори з вітчизняними виробниками щодо надання знижок для користувачів "Картки киянина" на усі товари першої необхідності.

Про це повідомляє агентство УНІАН з посиланням на прес-службу Київської міської держадміністрації (КМДА).

За словами голови КМДА Олександра Попова, "ми вже провели попередні переговори. І декілька компаній-виробників погодилися долучитися до нашої програми".

"Йдеться передусім про продукти харчування. Думаю, у другій половині поточного року ми розпочнемо підписувати відповідні договори", - зазначив Попов.

Він наголосив, що "Картка киянина" - дуже важливий у соціальному аспекті проект.

"Ми плануємо щонайменше 600 тисячам киян, які потребують соціальної допомоги, надати суттєві пільги на придбання товарів, отримання послуг", - зазначив голова КМДА.

Попов звернув увагу, що робота розпочалась зі знижок на медикаменти.

"Наші київські виробники погодилися стати учасниками цієї програми за рахунок зниження ціни на ті лікарські засоби, які вони виробляють. Це група медикаментів, яка користується найбільшим попитом. Ми готові розширювати цей перелік, залежно від побажань киян, однак уже зараз зможемо забезпечити основними лікарськими засобами людей, котрі потребують соціального захисту", - сказав Попов.

В понеділок за участю голови КМДА відбулося підписання меморандуму про співпрацю між КМДА, київськими виробниками лікарських засобів і державними й комунальними аптеками.

Бажання співпрацювати з міською владою виявили ЗАТ "Дарниця", ВАТ "Фар мак" і "Борщагівский ХФЗ". Знижка надаватиметься в аптечній мережі "Фармація".

Зокрема, значно дешевше можна буде придбати 52 безрецепторні препарати першої необхідності, у тому числі анальгін, цитрамон, корвалол, барбовал.

Меморандум передбачає, що 15-відсоткову знижку на згадані препарати надають компанії-виробники лікарських засобів, ще на 10-15% знижують ціни комунальні аптеки-реалізатори.

Як повідомлялося, пільгові категорії громадян, які отримають "Картку киянина", у 2012 році зможуть купувати ліки вітчизняних виробників зі знижкою 30%.

За словами Попова, до червня "Картки киянина" планується надати близько 5 тисячі осіб, а до вересня-жовтня користувачами картки мають стати понад 600 тисяч киян.

Як нагадали у КМДА, 2 квітня було підписано розпорядження про впровадження "Картки киянина" у метрополітені. Зараз картка працює як проїзний документ.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 12:57

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.