Янукович доручив Азарову попрацювати над Митним кодексом

Президент доручив прем'єр-міністру до кінця травня забезпечити підготовку та видання нормативно-правових актів, що випливають з нового Митного кодексу.

Зміни потрібно підготувати до кінця травня, повідомляє прес-служба президента.

До 21 травня уряд маусить підготувати і внести на розгляд Верховної ради законопроект про внесення змін до нового Митного кодексу – зокрема щодо вдосконалення порядку заявлення, коригування митної вартості товарів та контролю за правильністю її визначення.

Зміни мають передбачати: ясне та недвозначне викладення норм Кодексу про добровільність коригування декларантом митної вартості товарів, зокрема у разі рішення митного органу про необхідність її коригування.

Також передбачається уточнення даних, відсутність яких є підставою для подання декларантом додаткових документів для підтвердження митної вартості товарів; закріплення гарантованого права декларанта на випуск у вільний обіг декларованих ним товарів не пізніше ніж у 10-денний строк за умови надання гарантій.

Йдеться також про усунення диференціації строків, на які дозволяється тимчасове ввезення громадянами на митну територію особистого транспорту; функціонування магазинів безмитної торгівлі лише у міжнародних пунктах пропуску через держкордон, на повітряному або водному транспорті комерційного призначення у їх міжнародних рейсах.

Згідно з дорученням Януковича, Кабінет міністрів також мусить забезпечити підготовку, внесення на розгляд Верховної ради та супроводження в парламенті законопроекту щодо змін до Податкового кодексу.

Йдеться зокрема про порядок сплати ПДВ та акцизного податку при здійсненні зовнішньоекономічних операцій.

Президент Віктор Янукович 19 квітня підписав Митний кодекс, прийнятий Верховною Радою 13 березня.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 грудня 2020, 21:25

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.