Азаров приховує, про що Україна домовилася з російським ВТБ

Україна погодила з російським банком ВТБ питання щодо кредиту на суму 2 мільярда доларів, термін погашення якого настає в червні цього року.

Про це повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров на своїй сторінці в Facebook, передає "Дзеркало тижня".

"Минулого тижня міністр фінансів був у Москві і домовився з керівництвом банку з цього питання", - написав він, відповідаючи на питання про кредит ВТБ і його можливе рефінансування.

"Як ви знаєте, у фінансовій практиці не прийнято розкривати деталі до завершення остаточного оформлення угоди. Почекати залишилося зовсім небагато", - додав Азаров.

Як повідомлялося, російський ВТБ в червні 2010 року надав Україні шестимісячний бридж-кредит на 2 мільярди доларів під 6,7% річних строком на 6 місяців.

Повернення коштів за цим кредитом припадає на червень-2012.

Україна вже тричі подовжувала цей піврічний кредит (в цілому ще на 1,5 року). При цьому, відзначимо, в листопаді 2011 року Азаров заявляв про досягнення домовленості щодо його переоформлення у довгостроковий кредит.

За даними Мінфіну, обсяг виплат за рахунком погашення держборгу в II кварталі 2012 року оцінюється в 29,41 мільярда гривень, зокрема в червні - 23,61 мільярда гривень.

При цьому, надходження за борговими операціями на другий квартал плануються в обсязі 33,55 мільярда гривень. Зокрема зовнішні - 17,65 мільярда гривень: найбільшу суму призначено залучити в травні - 20,5 мільярда гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 січня 2021, 12:46

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.