Азаров розповів, скільки коштує економія газу

Для того щоб Україна економила 4 мільярди кубометрів газу в рік необхідно вкласти в енергозбереження 24 мільярди гривень.

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров під час огляду розробок Інституту технічної теплофізики, повідомляє "РБК-Україна".

"Досить цікаві були пропозиції по 24 областям, плани енергозбереження, які дозволять, наприклад, заощадити 4 мільярди кубометрів газу на рік, правда витрати - 24 мільярди гривень", - сказав він.

Прем'єр наголосив на необхідності здешевлення енергозберігаючих систем.

"Тому як тільки чуєш, що економія 4 мільярди - хочеться негайно цим займатися, але як чуєш - 24 мільярди гривень, виникають питання як це зробити дешевше. Тому перед керівництвом інституту треба ставити питання максимального здешевлення впровадження цих розробок", - заявив Азаров.

Прем'єр-міністр відзначив важливість впровадження енергозберігаючих систем в житлово-комунальній сфері, бюджетній сфері, промисловості, і "скрізь де можливо йти від торгового газу".

"Треба приймати відповідні рішення, і щоб уряд вносив зміни до законодавства. Хоча законодавство вже залишає багато преференцій сфері енергозбереження", - зауважив він.

Як повідомлялося, за словами першого віце-прем'єр Валерія Хорошковського, Україна як ніколи близька до вирішення питання про отримання газу з різних джерел.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 27 січня 2021, 22:05

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.