Українці за день купили більше тисячі квитків на поїзди Hyundai

Після відкриття продажу квитків на швидкісні поїзди Hyundai протягом доби було продано 900 квитків на напрямок Київ - Харків і 200 квитків на напрямок Київ - Львів.

Про це повідомив на брифінгу начальник Головного пасажирського управління "Укрзалізниці" Олександр Іванько, повідомляє прес-служба компанії.

"У ЗМІ були побоювання щодо того, чи стануть ці нові поїзди користуватися популярністю. Однак такі ж настрої були і десять років тому, коли ми запускали експреси з Києва до Харкова, а сьогодні ці поїзди є надзвичайно популярними", - сказав він.

За словами Іванька, ймовірно, що українські пасажири вже готові до того, щоб залізничні перевезення перейшли на інший рівень швидкості і комфорту.

Також на брифінгу було оприлюднено результати анкетування, проведеного "Укрзалізницею" серед 6 000 пасажирів напередодні запуску швидкісного руху.

Згідно з отриманими даними, 40% пасажирів зацікавлені в швидкісному русі, а 46% готові користуватися ним замість традиційних нічних поїздів.

Іванько відзначив, що "Укрзалізниця" не скасовує нічний рух поїздів, а лише замінює певні маршрути.

Як відомо, що 27 травня повинен відбутися запуск швидкісних потягів Hyundai, що курсують між Києвом, Харковом і Львовом. Поїзди на маршруті Київ - Донецьк будуть запущені на початку червня.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 вересня 2020, 19:52

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.