Депутати послухали Януковича і відхилили зміни до закону про ОСББ

Верховна рада дослухалась пропозицій президента та відхилила раніше ухвалений Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об'єднань співвласників багатоквартирного будинку".

За ухвалення відповідного рішення проголосували 253 народних депутата з 289, зареєстрованих в сесійній залі, передає агентство УНІАН.

Цей закон був ухвалений парламентом 15 березня 2012 року.

Між тим Президент вказав, що аналіз закону, який надійшов на підпис, показав, що передбачені в ньому механізми не сприятимуть вирішенню нагальних питань створення та діяльності об'єднань співвласників багатоквартирного будинку, є недосконалими і концептуально невиваженими, не захищають повною мірою права власників житла.

Зокрема, положення закону створюють ризики порушень конституційного права кожного володіти, користуватися та розпоряджатися своєю власністю, не відповідають конституційним засадам захисту права приватної власності, зокрема щодо права особи володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, можуть призвести до неконтрольованого відчуження від об'єднань співвласників багатоквартирного будинку земельних ділянок, на яких розташовані жилі будинки.

Крім того, закон не враховує норми цивільного та земельного законодавства, звужує, порівняно з нормами Цивільного кодексу України та чинного Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", обсяг прав співвласників спільного майна у багатоквартирному будинку, що є порушенням статті 22 Конституції України, за якою при внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 12:22

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.