Hyundai не вразили ні комфортом, ні швидкістю - ЗМІ

Новий супершивидкісний потяг Hyundai, який у п'ятницю вирушив у проморейс із міністром інфраструктури Борисом Колесніковим та журналістами, їде з середньою швидкістю 140 кілометрів на годину, а не 160 кілометрів на годину, як обіцялось раніше.

Про це пише ТСН.

Так, потяг лише двічі розганявся до паспортної швидкості 160 кілометрів за годину, поінформував кореспондент видання.

При цьому, самі вагони хитаються так сильно, що донести філіжанку кави від міні-бару, який є на вході, до власного місця, і не пролити напій, дуже складно, відзначають журналісти.

У барі ціни не низькі, але й не надвисокі, так, бутерброд коштує 20 гривень, салат - 20 гривень, літр соку 20 гривень, пляшка води - 6 гривень.

Також журналісти звернули увагу на те, що шумоізоляція потягу дуже погана, пасажирам, які сидять поруч, доводиться говорити на підвищених тонах наближених до крику.

Біля кожного місця є розетка, обіцяний бездротовий доступ до інтернету - Wi-Fi - наразі не працює. Крісла в другому класі, за словами журналістів, практично нічим не відрізняються від тих, які встановлені в стандартних експресах.

Як відомо, раніше в "Укрзалізниці" розповіли, що вартість проїзду в нових потягах Hyundai буде вищою, ніж в експресах, через підвищену якість обслуговування пасажирів.

Як повідомлялося, Колесніков пообіцяв, що 28 травня, Кабмін розгляне можливість зняття ПДВ з квитків на нові потяги, що дозволить знизити їх вартість на 20%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 вересня 2020, 21:06

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.