Порошенко запевняє, що його кондитерську ніхто не переслідує

У відношенні корпорації "Рошен" не порушено жодної кримінальної справи.

Про це повідомив власник корпорації, міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко в ефірі телеканалу ТВі, передає "Українська правда".

"Податкові статті, по-моєму, 17 січня цього року, було гучно оголошено усім, що вони декриміналізовані, і кримінальних справ по них в принципі бути не може", - заявив він.

Коментуючи інформацію про те, що податкова міліція розслідує кримінальну справу, яка стосується посадових осіб ДП "Кондитерська корпорація "Рошен", Порошенко заявив, що такої справи більше немає.

"На сьогоднішній день щодо цього конкретного випадку було порушено кримінальну справу за зовсім іншою, що не належить до податкової, статті. Вона порушено податковою міліцією по спробі розкрадання податків з бюджету. Це я називаю шахрайством", - розповів він.

"Я до цього не маю відношення. Корпорація пішла в суд, корпорація виграла першу інстанцію, рішення вступило в законну силу, навіть після цього податкова намагалася не припиняти справу і, тільки потім коли це стало публічним, вона відразу ж прийняла рішення", - додав міністр.

"По "Рошен" на сьогоднішній день кримінальних справ немає", - підсумував Порошенко.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 жовтня 2020, 19:53

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.