Колесніков сподівається виручити 1,5 мільярда доларів

Віце-прем'єр - міністр інфраструктури Борис Колесніков вважає, що туристична галузь під час чемпіонату Європи може виручити 1,3-1,5 мільярда доларів.

Про це він сказав в інтерв'ю "Комерсант-Україна".

"На туризмі України заробить в рази більше. Вважаю, мінімальна виручка становитимее 1,3-1,5 мільярда доларів. Нам би дуже хотілося, щоб український бізнес працював на повну потужність. У приймаючих містах у нас багато ресторанів, кафе, готелів дуже високого рівня І ви не забувайте, що в цілому чемпіонат -. це дуже хороший промоушен для нашої країни", - зазначив він.

За прогнозами експертів, Україну відвідають від 800 тисяч до 1,2 мільйона осіб. "Якщо ми вкладемося в ці межі, я буду дуже радий", - підкреслив Колесніков.

"Аеропорти будували не тільки до "Євро". Вони розраховані на 30-40 років, а експлуатація злітно-посадкових смуг - .на 75 років Це довгострокові вкладення", - додав міністр.

За його словами, операційні витрати України на проведення "Євро-2012" становили 55 мільйонів доларів. Ці гроші витрачені разово і не будуть повернуті. Вони пішли на мовну підготовку персоналу, рекламну, інформаційну підтримку турніру.

"Загальна ж вартість підготовки до чемпіонату становила 5 мільярдів доларів Ці кошти переважно були спрямовані на будівництво аеропортів, доріг, підготовку транспортної інфраструктури А Польща витратила на підготовку до чемпіонату 34 мільярдів доларів", - відзначив Колесніков.

Крім цього, міністр оцінює ступінь готовності України до чемпіонату на 99,9%.

"Зокрема, мене хвилює траса "Київ-Житомир ", яку ми ще добудовуємо Дасть бог, погода буде хороша, і ми встигнемо Там зараз змінюється покриття, здійснюється виведення на першу категорію, що дозволяє організувати чотирьохсмуговий рух", - додав він.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 12:37

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.