Ахметов заплатить 5 мільйонів за імідж "Західенерго"

ПАТ "Дтек Західенерго" 22 травня за результатами тендеру уклало угоду з ПрАТ "Телерадіокомпанія "Люкс" на комплекс заходів зі зв'язків громадськістю на 5,35 мільйона гривень.

Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Кошти призначено на низку ініціатив та іміджеутворюючих проектів, спрямованих на формування позитивного іміджу та репутації "Західенерго" як ефективної та соціально відповідальної компанії.

Так, буде проведено комплекс заходів зі зв'язків з громадськістю на території присутності компанії, що контролюється групою Ахметова: Львівська, Івано-Франківська та Вінницька області.

Передбачено розміщення інформаційних статей у друкованих суспільно-політичних ЗМІ, розміщення коментарів фахівців у телерадіопрограмах, друкованих ЗМІ та інтернеті, участь у редакційних рубриках, розміщення тематичних рубрик в інформаційних програмах, участь в тематичних теле- та радіопрограмах.

Планується забезпечення інтерв'ю керівників підприємства для ЗМІ, організація прес-турів на підприємства з подальшим розміщенням матеріалів в друкованих ЗМІ.

Крім цього ТРК "Люкс" займатиметься організацією круглих столів, семінарів, участю в загальноукраїнських виставках з проведенням BTLevent заходів, буде знімати відеоролики про роботу компанії.

Львівське ПрАТ "Телерадіокомпанія "Люкс" контролюється групою мера Львова Андрія Садового. Своїх акціонерів компанія не розкриває. До складу засновників входять Ігор Копестинський, Андрій Стецьків, Лариса Сенишина, Андрій Білоус, Віра Савчин.

Як повідомлялося, "Дтек" позичить "Західенерго" більше 2 мільярдів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 22:57

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.