Російський ВТБ банк запустить "фінансовий McDonald's"

Роздрібна структура російського "ВТБ банку" - "ВТБ 24" - запустить варіант "легкого" банку, орієнтованого на масовий клієнтський сегмент.

Про це повідомляє "РИА Новости" з посиланням на першого заступника голови "ВТБ 24" Дмитра Руденко.

"Такий собі, якщо хочете, фінансовий McDonald's або Starbucks", - заявив Руденко.

Як повідомляли "Ведомости" в лютому з посиланням на учасників ринку, "ВТБ" готувався створити "внучку": його роздрібна "дочка" "ВТБ 24" планувала створити 100%-ний дочірній банк "ВТБ експрес".

Цей банк буде займатися маржинальним експрес-кредитуванням, у тому числі в торгових мережах. У "ВТБ експрес" буде мережа легкого формату типу "відділення біля будинку", пояснював один з гравців ринку.

Руденко, який повинен очолити новий банк, до приходу в групу "ВТБ" 9 років пропрацював у банку "Російський стандарт". Він фактично запустив цей бізнес і зробив з банку лідера ринку експрес-кредитування.

Вперше ідею вийти на ринок pos-кредитування президент ВТБ Андрій Костін озвучив в 2010 році. У прийнятій тоді трирічній стратегії розвитку групи значилося, що частка роздробу в активах групи повинна збільшитися за три роки з 18 до 25%.

Прибутковість експрес-кредитування досягає 30-35% річних - це в середньому на 10% вище, ніж в класичному роздрібному кредитуванні, оцінював на початку року керуючий партнер Frank Research Group Юрій Грибанов.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 січня 2021, 12:59

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.