Прокуратура "нацькувала" на завод Порошенка 13 інстанцій

Корпорація "Богдан" висловлює стурбованість свавіллям прокуратури Волинської області, яка у середу розпочала необґрунтовану і незрозумілу перевірку ДП "Автоскладальний завод N1 ПАТ "Автомобільна компанія "Богдан Моторс"

Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії, пише "Ліга".

До перевірки підприємства залучені, зокрема: Державні інспекції сільського господарства, архітектурно-будівельного контролю, ветеринарного контролю та інші - всього 13 інстанцій, в той час, коли спеціалізація підприємства - повномасштабне виробництво автобусів і тролейбусів.

Залучені прокуратурою представники державних органів не мали при собі достатніх документів, що підтверджують їх повноваження, зазначають у "Богдані".

"Такі дії прокуратури можуть свідчити про упереджене ставлення до компанії та компрометують владу, промисловість, зокрема, таку унікальну галузь експорту, як автобуси і тролейбуси, а також шкодять репутації одного з провідних підприємств машинобудівної галузі", - йдеться в повідомленні.

У "Богдані" відзначають, що перевірка мала здійснюватися на ВАТ "Луцький автомобільний завод", який був перейменований кілька років тому. Це є фактом поверхневого уявлення про один з найбільших платників податків області, відзначають в корпорації.

Корпорація "Богдан" звернулася до органів прокуратури з вимогами не створювати штучних перешкод для діяльності підприємства і не шкодити репутації компанії та виготовленої продукції.

Як відомо, корпорація "Богдан" створена в лютому 2005 року.

Компанія має два заводи - з виробництва легкових автомобілів в Черкасах потужністю 120-150 тисяч автомобілів - випускає автомобілі Lada і Hyundai, а також автомобілі під власним брендом - і автобусів і тролейбусів в Луцьку потужністю 6 тисяч одиниць.

Корпорацію "Богдан" відносять до активів групи "Укрпромінвест" бізнесмена і політика Петра Порошенка.

Як відомо, "Богдан" призупинила реалізацію проекту щодо створення СП з німецькою компанією MAN.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 грудня 2020, 8:09

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.