ВТБ і Мінфін домовилися про рефінансування кредиту

Мінфін та банк ВТБ домовилися про рефінансування на два роки значної частини позики на 2 мільярди доларів, наданої російським банком у червні 2010 року.

Про це повідомляє "Интерфакс" із посиланням на пресс-службу ВТБ.

Так, домовленостей вдалося досягнути в середу під час візиту до Києва делегації ВТБ, очолюваної президентом - головою правління банку Андрієм Костіним, йдеться у повідомленні.

Голова ВТБ зустрівся з президентом країни Віктором Януковичем, головою Національного банку Сергієм Арбузовим і міністром фінансів Юрієм Колобовим.

Учасники зустрічі розглянули широке коло питань стратегічної співпраці, зокрема погашення наданої російським банком позики, що має відбутися на початку червня цього року.

Група ВТБ висловила зацікавленість у розширенні співпраці з урядом України та підтримці подальшого розвитку економіки країни.

Як відомо, раніше міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко заявив, що Україна частково рефінансує кредит ВТБ на 2мільярди доларів, який повинен бути погашений у червні 2012 року, шляхом випуску облігацій внутрішньої державної позики на мільярд доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 жовтня 2020, 18:04

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.