Компанія Ахметова позичила 325 мільйонів у світових банків

Найбільший український виробник металопродукції група "Метінвест" залучила у групи західних банків в рамках передекспортного фінансування трирічний синдикований кредит на 325 мільйонів доларів.

Про це йдеться в прес-релізі компанії, повідомляє УНІАН.

Формальним одержувачем коштів, що залучаються за ставкою LIBOR плюс 4,75%, стала материнська компанія групи Metinvest NV.

Провідним організатором і букраннером кредиту став німецький Deutsche Bank AG, а в його організації також взяли участь інші західні банки - ING Bank N.V., Morgan Stanley Bank International Limited, Natixis, Rabobank International, WestLB AG і ABN Amro Bank N.V.

За словами фінансового директора "Метінвесту" Сергія Новикова, залучені кошти група спрямує на збільшення обігового капіталу і, частково, на капітальні інвестиції.

Як повідомлялося, у першому кварталі 2012 року чистий прибуток групи "Метінвест" становив 170 мільйонів доларів, у 2011 році компанія заробила 1,854 мільярда доларів.

Основними акціонерами "Метінвесту" є група українського бізнесмена Ріната Ахметова СКМ - 71,25% - і група компаній СМАРТ - 23,75%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 30 вересня 2020, 2:11

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.