Українці не злякалися цін на швидкісні потяги

Квитки на рейси швидкісних Hyundai активно розкуповують.

Так, на вечірній експрес Київ-Львів розкуплено практично 100% квитків, а у четвер був повністю заповнений рейс за маршрутом Київ-Харків, пише "Ліга" з посиланням на джерела, близькі до "Укрзалізниці".

У адміністрації підтвердили, що квитки активно розкуповуються.

За даними "Укрзалізниці", на ранковий рейсів 29 травня Київ-Харків (6:15) було розпродано 320, а на вечірній (18:15) - 489 квитків із 579.

У середу були розпродані 318 квитків на ранковий рейс і 519 - на вечірній, в четвер - 345 і 579 (розпроданий весь рейс), а на ранковий рейс у п'ятницю - 342 квитки.

При цьому квитки на місця в другий клас - їх у поїзді 411 - на вечірній рейс до Харкова розпродаються практично повністю, починаючи з вівторка.

Щодо рейсу до Львова, то на вечірній рейс у четвер було продано 483 квитки з 579, а на рейс у п'ятницю вже продано 510 квитків. Місця в другому класі практично повністю розпродані.

За словами заступника голови українського Центру політичного і економічного аналізу Антона Кравченка, реалізація всіх квитків за маршрутом Київ-Львів пояснюється прийдешніми святами і вихідними.

Щодо харківського поїзда, реалізація квитків підтверджує - ціни пасажирів не злякали, пише видання.

Кравченко не виключає, що після свят можливе зниження продажів квитків на швидкісні потяги Hyundai в Львівському напрямку.

Щодо Харкова, враховуючи, що з вівторка продається весь другий клас, можна казати про відсутність прив'язки до довгих вихідних.

"Той пасажир, який їздив на Столичному експресі, переключився на Hyundai, незважаючи на те, що ціна набагато вища", - каже експерт.

Водночас попит на квитки на потяги сполученням Донецьк-Київ, реалізація яких стартувала 1 червня, не викликає в експертів великого оптимізму.

"Донецьк буде продаватися складніше, і маршрут не буде таким прибутковим. Час руху поїзда дуже великий - 6,5 години", - прогнозує Кравченко, додавши, що ці поїзди, ймовірно, не зможуть конкурувати з літаками і нічними поїздами.

Як відомо, експрес Донецьк-Київ почне курсувати 7 червня.

Як відомо, новий Hyundai "Київ-Харків" запізнився у першому ж рейсі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 жовтня 2020, 4:25

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.