Російським обмінникам не вистачає доларів

У московських валютних обмінниках і операційних офісах банків дефіцит доларів.

Про це пише Gazeta.ru.

"Потрібно замовляти заздалегідь", - кажуть у офісі Росбанку на вулиці Тверській, пояснюючи ситуацію різким зростанням попиту в останні дні, особливо в четвер.

У відділенні Банку Москви поряд з метро "Динамо" валюти вже немає: зранку банк продав 6 тисяч доларів.

У відділенні розповіли, що з 12.00 за московським часом валюта йде під замовлення на понеділок. Ажіотаж почався в четвер вдень, каже продавець валюти: "Курс постійно зростає, тому люди скуповують валюту".

У відділеннях "ВТБ-24" долар можна купити за 34,15 рубля. Але вже в обід у відділеннях поруч з метро "Аеропорт" і "Войковська" валюта закінчилася і обмін здійснюється за записом.

На "Білоруській" валюта ще є, пише видання. "Такий інтерес до іноземної валюти також може носити сезонний характер: багато відправляються у відпустку", - вважають у "ВТБ-24".

Скуповували не лише долари, але і євро. Традиційно євро в пунктах менше, ніж доларів, пояснила співробітниця обмінного пункту. Вона зізнається, що радить покупцям купувати американську валюту.

"Збираємося за кордон, але, коли побачили, що курс різко виріс, вирішили поміняти більше, ніж планували", - пояснила клієнтка обмінників.

Рубль продовжує знижуватися. У п'ятницю його курс впав на 82,11 копійки, до 33,74 рубля за долар. Стрімке падіння почалося з кінця квітня, тоді за долар давали 29,3 рубля. За місяць курс обвалився на 15%.

Динаміка курсу рубля повторює графік котирувань нафти сорту Brent, до яких прив'язана вартість російської експортної нафти Urals. За місяць нафта Brent подешевшала на 14,7%, до 101,27 долара за барель за підсумками останньої торгової сесії в Лондоні.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 вересня 2020, 23:50

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.