Путін каже, що газові контракти з Україною є законними

Російсько-українські контракти на постачання газу, за які була засуджена колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, відповідають вимогам законодавства.

Про це заявив президент Росії Володимир Путін після переговорів з французьким колегою Франсуа Олландом, пишуть "Ведомости".

"Тимошенко засуджена за підписання газових контрактів з РФ. Наші юристи перед підписанням ретельно аналізували і російське, і міжнародне, і українське законодавство. Ми ніколи не підписуємо контрактів, які суперечать законам країни контрагента, у даному випадку - України", - сказав він.

Президент Росії зазначив, що Москва готова прийняти на своїй території Юлію Тимошенко "якщо знадобиться, для лікування як мінімум".

Путін додав, що його позиція щодо вироку Тимошенко досить близька до позиції Франсуа Олланда, який раніше засудив переслідування колишнього прем'єр-міністра України.

Путін відзначив, що не підтримує бойкот українських заходів у рамках чемпіонату "Євро-2012", на якому наполягає низка європейських лідерів.

"Я категоричний противник змішувати в одну купу і спорт, і політику. Це, до речі кажучи, суперечить і ідеалам олімпізму сьогоднішнього дня", - підкреслив президент Росії.

Франсуа Олланд повідомив, що питання з вироком Юлії Тимошенко обговорювалося на минулих в Парижі переговорах.

"Так, ми говорили про ситуацію на Україні, про Тимошенко, і ми прийшли до одного висновку: її місце не у в'язниці", - сказав Олланд.

Як відомо, колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко була засуджена до семи років позбавлення волі за перевищення влади під час підписання газової угоди з Росією в 2009 року.

Як повідомлялося, Україна намагається різними способами вплинути на "Газпром", щоб переглянути ціну на газ.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 липня 2020, 9:46

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.