Порошенко уже лобіює інтереси вітчизняних НПЗ

Міністерство економічного розвитку і торгівлі вивчає питання про можливість введення мит на імпортні нафтопродукти з метою стимулювання внутрішнього українського виробництва.

Про це повідомив міністр економіки Петро Порошенко у Києві 6 червня, пише "Дзеркало тижня".

"Поки спостерігається різке зниження цін на нафту на світових ринках, і немає відповідної корекції цін на нафтопродукти на внутрішньому ринку, я збираю аргументи для того, щоб захистити наші НПЗ, повернутися до мит на готові нафтопродукти", - сказав міністр.

Порошенко навів приклад Росії, де для завантаження своїх НПЗ були введені мита на експорт сирої нафти.

"А чому б нам не брати з диференційованих джерел нафту, яку можна закуповувати дешевше, запустити мита і таким чином завантажити НПЗ", - сказав він.

Як відомо, введення мита підтримують власники українських НПЗ, які заявляють, що отримують сировину значно дорожче, ніж НПЗ країн Митного союзу, зокрема, Білорусі.

Проти мит виступають великі мережі АЗС, що переважно імпортують паливо - вони вважають, що мита монополізують ринок нафтопродуктів і призведуть до зростання цін.

Як повідомлялося, Порошенко також переконаний у необхідності захисту українського автопрому.

Напередодні він заявив, що Міжвідомча комісія із зовнішньої торгівлі прийняла рішення підвищити мита на імпортні автомобілі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 жовтня 2020, 20:24

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.