Акції Facebook обвалилися майже на третину з моменту IPO

На вчорашніх торгах на Nasdaq вартість паперів компанії подолала наступний психологічний бар'єр - 26 доларів за акцію.

За підсумками торгів вартість акцій Facebook знизилася на 3,83% - до 25,87 долара, повідомляють "Ведомости".

З моменту IPO Facebook, що пройшов 18 травня, її папери подешевшали на 32%, пише видання.

Удар по акціях Facebook вчора завдали аналітики Bernstein, які встановили справедливу вартість паперів соцмережі на рівні 25 доларів.

Вони написали в своїй аналітичній записці, що покупка паперів компанії містить у собі ризики, оскільки інвестори сумніваються в тому, що компанія зможе виконати власні прогнози на 2013 рік.

За даними FactSet Research, це найнижча оцінка паперів Facebook на Wall Street. З 15 компаній 7 рекомендували купувати акції Facebook, 4 - тримати, інші - продавати, писав The Wall Street Journal (WSJ).

Bernstein в своїй записці послався на стрімке уповільнення зростання доходів соцмережі за останні кілька кварталів.

Крім того, вони не впевнені, що Facebook зможе конкурувати з Google і відбити у пошуковика значну частку рекламного пирога.

Аналітики S&P Capital IQ, навпаки, більш оптимістичні - вони підняли рекомендацію для паперів Facebook з "продавати" до "тримати".

Facebook провела успішне IPO на Nasdaq близько двох тижнів тому. Вона продала 421,2 мільйона своїх акцій, виходячи з ціни 38 доларів за папір.

Свої частки в Facebook продали інвесткомпанії, серед яких і російські DST Global і Mail.ru Group, а також засновники і співробітники компанії, включаючи її гендиректора та засновника Марка Цукерберга.

Капіталізація Facebook за час IPO становила рекордні для інтернет-компаній 104 мільярдів доларів.

Проте, торги акціями Facebook не задалися із самого початку. Вони стартували приблизно з півгодинною затримкою, яку пізніше керівники біржі NASDAQ пояснили технічним збоєм, який не проявився під час тестування системи.

В результаті біржа не змогла обробити заявки на покупку акцій Facebook, які надійшли від приватних інвесторів ще до початку торгів.

Як повідомлялося, американська біржа Nasdaq планує компенсувати інвесторам втрати, причиною яких став технічний збій в перший день торгів акціями соціальної мережі Facebook.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 лютого 2021, 12:49

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.