Україна повернула ВТБ половину боргів

Україна 6 червня перерахувала російському банку ВТБ 1,069 мільярда доларів в рамках часткового погашення кредиту, отриманого в червні 2010 року на 2 мільярди доларів.

Про це сказав представник міністерства фінансів у четвер, повідомляє Reuters.

Напередодні пікових виплат із зовнішнього держборгу, Київ домовився з кредитором, що в день погашення заплатить грошима половину суми зобов'язань, а на другу частину випустить 2-річні бонди з купоном на 7,95%.

"Вчора, згідно з угодою, підписаної з ВТБ 31 травня, погашено 1 мільярд доларів - це основний борг, і 68,5 мільйона доларів - це відсотки", - сказав представник Мінфіну.

Мінфін не назвав дати випуску євробондів, які будуть передані ВТБ для покриття відстрочених до червня 2014 року зобов'язань.

На червень припадають пікові у 2012 році зовнішні виплати України, що викликали тривогу кредиторів.

Крім кредиту ВТБ, Україна повинна погасити в кінці червня євробонди на 500 мільйонів доларів.

Перший заступник міністра фінансів Анатолій Мярковський сказав журналістам у вівторок, що в уряду на казначейському рахунку достатньо коштів, щоб впоратися з цими виплатами: 21 мільярд гривень - 2,6 мільярда доларів, включаючи приблизно 1,5 мільярда в доларах.

Як відомо, раніше міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко заявив, що Україна частково рефінансує кредит ВТБ на 2 мільярди доларів, який повинен бути погашений у червні 2012 року, шляхом випуску облігацій внутрішньої державної позики на мільярд доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 січня 2021, 12:19

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.