Янукович ветував закон про реєстрацію місця проживання

Президент Віктор Янукович ветував закон про реєстрацію місця проживання й місця перебування фізичних осіб в Україні.

Про це повідомляє прес-служба президента.

У повідомленні зазначається, що глава держави не підтримав низку запропонованих у документі змін. Зокрема, йдеться про додавання норм, якими вводиться реєстрація місця проживання й місця перебування осіб в Україні.

На думку президента, у законі не визначені цілі створення бази даних про населення, мету використання таких даних, а також не передбачено захисних механізмів, які запобігали б несанкціонованому доступу до такої бази й зловживанню інформацією.

Янукович вважає, що положення закону суперечать Конституції, тому що вводиться збір, зберігання й використання інформації про особу без її згоди й створюється ризик втручання в особисте життя громадян.

Президент виступив проти введення обмежень для осіб, які звернулися за одержанням статусу біженця, а також проти норми, за якою батьки зобов'язані зареєструвати місце його проживання протягом місяця від дня державної реєстрації народження.

Янукович також вказав на необхідність удосконалити закон з метою усунення можливостей зловживань під час вирішення питань реєстрації й зняття з реєстрації місця проживання осіб.

Як відомо, відповідний законопроект був ухвалений Верховною радою 7 травня 2012 року.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 11:58

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.