Єремєєв накрутив ціну на бензин для "Укртрансгазу" до 15 гривень

ДК "Укртрансгаз" 14 червня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Золотий екватор" на постачання автомобільного пального на 4,85 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

У компанії Єремєєва законтрактовано 275 тисяч літрів бензину А-95 по 15,05 гривні за літр і 55 тисяч літрів дизпалива по 13 гривень за літр з постачанням на АЗС.

Згідно з конкурсною документацією, учасник тендеру повинен був надати перелік своїх автозаправок в Україні. При цьому вимагалась наявність не менеш 30 АЗС в Києві і такої ж кількості заправок в Київській області.

Єдиним допущеним до участі в тендері конкурентом було Приватне підприємство "Фірма "Яско", яке пропонувало паливо на 0,1% дорожче.

Компанія зареєстрована на доцента Вінницького національного аграрного університету Оксану Скоромну. Директором фірми є її чоловік Ігор Скоромний, депутат Вінницької міськради з групи мера Володимира Гройсмана.

Заявку на участь в тендері також подавало київське ТОВ "Кло-карта" з ціновою пропозицією 3,95 мільйона гривень.

Однак дешевша на 20% пропозиція була відхилена через проблеми з банківською гарантією. Строк дії гарантії був меншим від 120 днів, повноваження особи, яка від імені банку підписала довіреність на право укладання банківської гарантії, не були підтверджені.

Один з підрозділів "Укртрансгазу" замовив паливо у компанії Єремєєва також за високою ціною.

Управління СІАТ 15 червня за результатами тендеру уклало угоду з Київською філією "Золотого екватору" на постачання палива на 470 тисяч гривень.

В цьому випадку вартістю дизпалива становила 12,42 гривні за літр, бензину А-95 - 13,44 гривні за літр.

В обох випадках "Укртрансгаз" і його підрозділ укладали угоди на постачання палива на рік наперед.

Законтрактоване "Укртансгазом" пальне значно дорожче від ринкових цін, які зараз в середньому по Україні становлять 10,88 гривні за літр на бензин А-95 і 9,77 гривні за літр на дизпальне.

Як повідомлялося, раніше "Автобаза Державного управління справами" вибрала постачальником автомобільного пального на 4,24 мільйона гривень ТОВ "Золотий екватор".

Як відомо, у травні було накладено арешт на на 240 мільйонів гривень, які належать компаніям з групи "Континіум". Співвласником групи "Континіум" є бізнесмен Єремєєв.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 1:54

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.