Ахметов придумав, де в Україні будувати Hyundai

Компанія СКМ веде переговори про будівництво заводу з виробництва швидкісних поїздів Hyundai на території Дружківського машинобудівного заводу в Донецькій області.

Про це заявив мер міста Валерій Гнатенко, повідомляє УНІАН.

За його словами, ведуться переговори між українською компанією СКМ та представниками південнокорейської компанії Hyundai, філії якої знаходяться в багатьох країнах світу, про будівництво їхнього заводу на території ВАТ "Дружківський машинобудівний завод".

"Розміщення заводу в нашому місті дасть можливість не тільки поповнити бюджет, але й підняти престиж Дружківки... Потяги цієї фірми під час "Євро-2012" почали курсувати залізницями нашої країни", - сказав Гнатенко.

Дружківський машзавод - це найбільший в СНД виробник гірничошахтного обладнання, а за окремими його видами - механізовані кріплення, шахтні й гірничорудні вагонетки - є монополістом у Східній Європі.

СКМ "Систем кепітал менеджмент" - найбільша українська багатогалузева група.

До складу СКМ входять підприємства гірничого, металургійного, енергетичного, фінансового, телекомунікаційного, медіа й інших секторів економіки. 100% акцій компанії СКМ належать бізнесменові Рінату Ахметову.

Як відомо, "Укрзалізниця" підписала контракт з Hyundai Rotem на сервісне обслуговування 10 електропоїздів Hyundai, які придбала компанія.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 січня 2021, 21:54

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.