В Ахметова спростовують інформацію про переговори з Hyundai

Група СКМ не веде переговорів із Hyundai про організацію виробництва пасажирських електропоїздів на базі Дружківського машинобудівного заводу в Донецькій області.

Так у групі СКМ прокоментували інформацію про переговори з корейською корпорацією Hyundai про виробництво електропоїздів на базі ПАТ "Дружківський машинобудівний завод", яке входить до групи СКМ, повідомляє УНІАН.

"Що стосується угод із компанією Hyundai, то зараз ніякі переговори з нею не проводяться", - повідомили в СКМ.

За інформацією прес-служби групи, наразі на Дружківському машинобудівному заводі - входить до НВК "Гірничі машини" - "реалізуються масштабні проекти з концентрації виробництва, модернізації технічного фонду та соціально-побутової інфраструктури".

Як відомо, раніше Дружківська міськрада із посиланням на мера міста Валерія Гнатенка повідомила, що СКМ веде переговори про будівництво заводу з виробництва швидкісних поїздів Hyundai на території Дружківського машинобудівного заводу.

СКМ "Систем кепітал менеджмент" - найбільша українська багатогалузева група.

До складу СКМ входять підприємства гірничого, металургійного, енергетичного, фінансового, телекомунікаційного, медіа й інших секторів економіки. 100% акцій компанії СКМ належать бізнесменові Рінату Ахметову.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 7:26

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.