У Києві з'явиться вертоліт-таксі

З 25 червня у Києві починає працювати вертолітне таксі.

Аеротаксі запускають авіакомпанія "Ютейр Україна" і компанія "Амадеус Ко", яка отримала 2,18 га під будівництво вертолітного майданчика на Парковій алеї, повідомляє "Українська правда".

"Вертолітне таксі виконує польоти, як по вже існуючих маршрутах, так і індивідуальні перельоти з погодинною орендою вертольота. Перельоти здійснюються на двомоторних вертольотах Eurocopter. Сучасні вертольоти, наявні в парку аеротаксі, гарантують швидке, комфортабельне й безпечне пересування клієнтів", - рекламують нову послугу у компанії "Амадеус Ко".

Основними перевагами такого таксі називають "швидкість і ексклюзивність".

"Аеротаксі створене в першу чергу для людей, які цінують свій час і турбуються про власний статус. П'ятимістный борт аеротаксі розвиває швидкість до 300 км/год і здатний доставити клієнтів без заторів і очікувань, наприклад, з Києва в аеропорт "Бориспіль" і у зворотному напрямку за 15 хвилин", - йдеться в повідомленні.

"Також розроблені стандартні маршрути в аеропорт "Жуляни" і місто Канів, можливі також індивідуальні чартерні перельоти в Одесу, Харків, Львів і інші міста України. Крім стандартних маршрутів аеротаксі пропонує своїм клієнтам оглядові й туристичні екскурсії, як проводить компанія "Open Kiev"", відзначили в прес-службі.

Як повідомили у комерційному відділі "Амадеус Ко", вартість 1 години польоту становить 2,5 тисячі євро без НДС. Кількість місць у вертольоті до 5 осіб.

Таким чином, політ до "Борисполя" одному пасажиру коштуватиме 625 євро.

Однак, відзначили у прес-службі, у кожному окремому випадку тариф розраховується індивідуально.

Заявки на польоти приймаються мінімум за 12 годин до вильоту, а для постійних клієнтів обіцяють знижки.

Як відзначила диретор компанії Open Kiev Євгенія Степанова, екскурсії на вертольоті поки лише розробляються.

"Зараз ми маємо ідеї: політ над Києвом і в парк "Київська русь", а також у Гольф-клуб під Києвом. Це ті місця, куди малиною незручно, а вертольотом біде і швидко, і зручно", - сказала Степанова.

Вона додала, що година екскурсії також коштуватиме приблизно 2,5 тисячі євро.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 18:28

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.