Про наближення "хюндаїв"-вбивць попереджатимуть комп'ютери за 7 мільйонів

ДП "Південна залізниця" 18 червня уклало угоду з ТОВ "Хартеп" на впровадження автоматизованої системи "Навігація і управління" та звукового оповіщення пасажирів про наближення швидкісних потягів на дільницях Гребінка – Полтава, Полтава – Лозова та Полтава – Харків.

Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Як зазначається у повідомленні, вартість угоди становила 7 мільйонів гривень.

Закупівля здійснена після того, як "Укрзалізниця" наприкінці травня запустила швидкісні поїзди "Хюндай" по маршруту Київ-Харків, а також на Львів та Донецьк.

За даними ЗМІ, за цей час загинули дві жінки та одна дитина через високу швидкість корейських поїздів.

Передбачено оснащення навігаційними модулями машиністів швидкісних потягів оснащення бортовими інтелектуальними комплексами рухомого складу моторвагонних депо "Полтава" та "Люботин".

На кількох десятках станцій Харківської та Полтавської областей потрібно встановити програмно-технічні комплекси оперативної поїзної обстановки для відображення у вокзалах та комплекси для трансляції мовної інформації та управління інформаційним табло на перонах станцій.

Компанія "Хартеп" обрана постачальником по неконкурентній процедурі закупівлі "в одного учасника", оскільки вона є єдиним вітчизняним постачальником обладнання.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 2:24

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.