Ахметов купив 3 російські шахти

ДТЕК, підконтрольна бізнесменові Рінату Ахметову, придбала перші вугільні активи за межами України, завершивши угоду з купівлі трьох шахт і збагачувальної фабрики у компанії "Ростовський антрацит".

Про це йдеться у повідомленні компанії, пише "Ліга".

За даними компанії, угода передбачає отримання корпоративних прав на ВАТ Шахтоуправління Обухівська - шахта Обухівська і збагачувальна фабрика, ВАТ Донський антрацит - шахта Дальня - і ТОВ Сулінантраціт - шахта №410, знаходиться в консервації.

Сума угоди не розкривається, пише видання.

Всі підприємства розташовані в Ростовській області Російської федерації.

Промислові запаси вугілля придбаних активів оцінюються 136 мільйонами тонн, сумарний вуглевидобуток у 2011 році становив близько 0,5 мільйона тонн.

ДТЕК планує довести показники видобутку вугілля цих шахт до 2 мільйонів тонн на рік.

Покупка вугільних активів, які виробляють вугілля з низьким вмістом сірки, дозволяє ДТЕК забезпечити майбутній попит на продукцію ДТЕК Свердловантрацит і ДТЕК Ровенькиантрацит і фактично гарантує майбутнє завантаження українських антрацитових шахт ДТЕК.

Реалізація високосірчистого вугілля українських шахт ДТЕК одночасно з низькосірчистим вугіллям шахт Обухівська та Дальня також дозволить сформувати портфель експортної якості, який буде в цілому відповідати нормативам ЄС за вмістом сірки - менше 1%.

Так, Україна зможе заповнити утворену після закриття шахт в Німеччині та Англії потребу європейського ринку в антрацитах в обсязі до 2,5 мільйона тонн щорічно.

ДТЕК - найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи "Систем кепітал менеджмент" Ахметова.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 лютого 2021, :04

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.