"Житомирські ласощі" захопили Пашинський і Портнов?

Депутат "БЮТ" Сергій Пашинський та радник президента Андрій Портнов можуть бути причетними до рейдерського захоплення відомої кондитерської компанії ЗАТ "Житомирські ласощі", що відбулося у 2010 році.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу ТВі і програмі "Знак оклику".

Кондитерська фабрика "Житомирські ласощі" належала швейцарській фірмі "Дельта Кепітал СА", яка володіла часткою 95,07% акцій підприємства.

У 2010 році відбулась зміна власників ЗАТ "Житомирські ласощі", яка супроводжувалася силовим захопленням кондитерської фабрики.

Організатором захоплення виступив Ігор Бойко, який був призначений акціонерами наглядати за діяльністю підприємства, зазначається в сюжеті.

Бойко, використовуючи довіреність, перевів акції ЗАТ "Житомирські ласощі", що належать "Дельта Кепітал", з одного банку до іншого.

Крім цього, троє представників фабрики подали до суду з вимогою скасувати усі акції, випущені з 1999 року, тобто, усі акції, які належать компанії "Дельта Кепітал". Суд задовольнив вимоги позивачів.

"Незаконне, перш за все, рішення Київського окружного адміністративного суду, який розглянув позов двох акціонерів ЗАТ "Житомирські ласощі", які були прописані і зареєстровані у місті Житомирі", - зазначає представник "Дельта Кепітал СА" Олег Коляда.

Співвласник "Дельта Кепітал СА" і голова наглядової ради ЗАТ "Житомирські ласощі" Юрій Ліщинській стверджує, що до рейдерського захоплення, зокрема, причетний депутат БЮТ Сергій Пашинський.

За інформацією ЗМІ, серед покровителів рейдерів також фігурує колишній "бютівець", а нині член Вищої ради юстиції та радник президента, Андрій Портнов.

"Один з організаторів рейдерського захоплення Олексій Темненко в 2005-2006 році працював спільно з Пашинським на підприємстві "Укррезерв". У банку "Агрокомбанк", до якого раптово перевели акції ЗАТ "Житомирські ласощі", також є особа, яка напряму пов'язана з паном Пашинським", - повідомив Олег Коляда.

Як відомо, зазначений банк уже давно пов'язують з "бютівським" депутатом.

Між тим, участь у корпоративному конфлікті Пашинський відкидає, хоча і визнає, що фабрика зазнала рейдерського захоплення.

"Однозначно, навколо "Житомирських ласощів" діючою владою було вчинено цілий ряд злочинів, які вилилися у прийняття завідомо незаконних рішень, адміністративний тиск на суддів, і шахрайство з фінансовими ресурсами", - наголошує він.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 липня 2020, 23:29

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.