Порошенко хоче влаштувати масштабний розпродаж держкомпаній

Міністр торгівлі та економічного розвитку Петро Порошенко вважає, що тотальна більшість українських державних підприємств повинна бути приватизовано.

Про це пише ТСН.

На його думку, зміна власника з державного на приватного дозволить вирішити проблему конкурентоспроможності цих підприємств.

Міністр додав, що наразі країна в 99% випадків є не дуже ефективним власником своїх підприємств.

"Так, повинна бути здійснена приватизація держпідприємств, а у власність країні залишені тільки стратегічні", - підкреслив міністр економіки.

Як відомо, на початку липня Кабінет міністрів спростив процес приватизації державних, орендних підприємств і підприємств, заснованих на змішаній формі власності.

Так, уряд вніс зміни до постанови від 11 вересня 1996 року "Про затвердження Порядку перетворення в процесі приватизації державних, орендних підприємств і підприємств, заснованих на змішаній формі власності, в акціонерні товариства", що дозволить здійснювати позначений процес за єдиними правилами.

Як повідомлялося, за словами глави ФДМ Олександра Рябченка, об'єкти "Укрзалізниці" будуть приватизовані, але не на "класичних" для України умовах.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 жовтня 2020, 21:29

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.