Франція впадає у песимізм

Центробанк Франції очікує скорочення економіки Франції у другому кварталі 2012 року, оскільки ділові настрої в країні погіршилися під впливом слабкого внутрішнього попиту і високих податків.

Про це пише Reuters.

Банк Франції в понеділок підтвердив прогноз минулого місяця - скорочення ВВП на 0,1% в другому кварталі, що підводить економіку, яка показала нульове зростання в перші три місяці року, до рецесії.

Щомісячний індикатор ділового настрою у Франції знизився в червні до рівня, небаченого з кінця 2009 року, коли економіка відновлювалася після найгіршого спаду із Другої світової війни.

Ці дані погіршать становище президента Франсуа Олланда, обраного в травні, який обіцяв не допустити хворобливих заходів економії, що реалізуються в інших частинах Європи.

Спад французької економіки урізав надходження в бюджет, і минулого тижня Олланд оголосив про підвищення податків на 7,2 мільярда євро для великих компаній і багатих людей.

"Французька ділова довіра залишається слабкою через анемічний внутрішнього ринку і нові податки, про які було оголошено минулого тижня, більш того, по індексу вдарили поганий міжнародний клімат і невизначеність щодо майбутнього єврозони", - сказав Мануель Малек з ING.

Індекс настроїв в промисловому секторі скоротився до 91 пункту з 92 пунктів з травні, при цьому зниження в автомобільній індустрії переважило поліпшення у фармацевтичній та сільськогосподарській сферах.

Індекс настроїв у сфері послуг впав до 90 пунктів з 92 пунктів у травні. Прогноз для компаній на найближчі місяці невизначений.

Зіткнувшись з погіршенням ділової обстановки, багато французьких компаній скорочують штати, і хоча рівень безробіття вже і так досяг 13-річного максимуму, побоювання про втрату ще 75 тисяч робочих місць можуть виправдатися, відзначає видання.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, :53

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.