Вулицю до садиби Людмили Янукович відремонтують дорожче, ніж 5 вулиць в Шахтарську

Управління капітального будівництва Донецької міськради 18 червня за результатами тендеру уклало угоду з КП "Шляхове ремонтно-будівельне управління" на капітальний ремонт автодороги по вулиці Абрикосової від вулиці Данилевського до межі з містом Макіївка в Будьонівському районі вартістю 8,22 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Посередині вулиці Абрикосова знаходиться маєток Віктора Януковича, в якому він мешкав, коли очолював Донецьку облдержадміністрацію.

Зараз тут мешкає його дружина Людмила Янукович, вона не переїхала до Києва після обрання чоловіка президентом України.

Раніше Абрикосова була найкоротшим шляхом для громадського транспорту від проспекту Ілліча до онкологічного диспансеру і до житлових масивів. Згодом громадський транспорт з Абрикосової було прибрано на спеціальну збудовану ділянку вулиці Данилевського.

Вулиця Абрикосова на ділянці від вулиці Данилевського до дороги Н20 має довжину 1,6 кілометра. Ремонт коштуватиме 5,1 мільйона гривень за кілометр.

Виділені на капремонт дороги 8,22 мільйона гривень майже на 2 мільйони гривень перевищують суму, виділену на капремонт вулиць Берегового, Вокзальної, Дзержинського, Театральної та провулку Суворова в місті Шахтарськ.

Ремонтована площа цих вулиць становить 23,9 тисячі квадратних метра, тоді як ремонтована площа Абрикосової становить 18,5 тисячі квадратних метрів.

Як відомо, раніше Служба автомобільних доріг у Київській області за 68,69 мільйона гривень замовила середній ремонт 27 кілометрів дороги до мисливських угідь Віктора Януковича в Сухолуччі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2020, 16:57

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.