Тігіпко запевняє, що кризи в Україні немає

Віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко закликав представників опозиції не політизувати ситуацію та не лякати людей наближенням кризових явищ в українській економіці.

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

"Сьогодні ми маємо економічне зростання, стабільні ціни, зростання обсягів внутрішньої торгівлі. Не потрібно перебільшувати проблеми і лякати людей кризою", - сказав він.

Однак, за його словами, вітчизняна економіка значною мірою залежить від ситуації на ринках збуту української продукції - насамперед в Європі, де зараз сповільнилось економічне зростання. Тому Україні потрібно продумати план дій на випадок посилення економічної кризи в Європі.

"Ми знаємо, що потрібно робити, якщо там виникнуть проблеми. Перше - стимулювати внутрішній попит, друге - допомогти найбільш бідним людям, третє - максимально підтримати бізнес, четверте - стимулювати місцеву владу до залучення інвесторів", - наголосив віце-прем'єр-міністр.

Урядовець зазначив, що соціальні ініціативи президента значною мірою підтримали найменш заможних та стали стимулом для розвитку внутрішнього ринку.

На думку віце-прем'єр-міністра, Україні потрібен комплексний підхід на випадок посилення кризових явищ у світовій економіці.

"Те, що ми зробили, реалізуючи соціальні ініціативи президента, - це правильний крок у будь-якій ситуації", - заявив він.

Тігіпко нагадав про заходи уряду у рамках соцініціатив глави держави.

"Ми підвищили трудові пенсії для 12,9 млн. людей, почали підвищувати пенсії військовим, підвищили виплати інвалідам війни, інвалідам Чорнобиля, регресникам. Зараз потрібно стимулювати великі інвестиційні проекти та іпотеку", - сказав Тігіпко.

Потрібно максимально підтримати бізнес та стимулювати ринок праці, додав він.

"У цьому допоможе закон про зайнятість, який ми нещодавно прийняли", - наголосив Тігіпко.

Тігіпко наголосив, що уряд готовий вживати заходів під час кризи.

"Якщо буде необхідність - уряд готовий реагувати на кризу відповідно. Зараз такої необхідності немає", - підсумував віце-прем'єр-міністр.

Як повідомлялося, на думку Тігіпка, надмірна перевірочна активність контролюючих організацій - головна проблема бізнесу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 квітня 2021, 16:05

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.