НКЦПФР дала пропуск іноземцям на ринок

Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку затвердила остаточну версію положення "Про допуск цінних паперів іноземних емітентів до обігу на території України".

Порівняно з попередньою редакцією в документі були змінені два пункти, пише "Комерсант-Україна".

Так, в переліку інструментів, на які буде поширюватися дія положення, поряд з акціями і борговими цінними паперами з'явилися депозитарні розписки.

Раніше в документі їхній допуск безпосередньо заборонявся, тоді як НКЦПФР хоче окремими своїми рішеннями вирішити їх оборот на території України.

По-друге, з положення виключені згадки про Національний банк у частині узгодження з ним допуску цінних паперів іноземних юрисдикцій до обігу в країні.

Раніше НКЦПФР затвердила зміну, згідно з яким емітенти, які бажають завести свої акції в Україну, повинні були отримувати не тільки дозвіл комісії, а й письмову згоду НБУ із зазначенням граничної кількості та номінальної вартості цінних паперів.

Без цієї згоди регулятор був би змушений відмовити емітенту, пише видання.

Затверджена комісією редакція документа незабаром буде направлена ​​на реєстрацію до Міністерства юстиції і набере чинності після офіційного опублікування.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 квітня 2021, 17:45

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.