"Суперпотяг Колеснікова" зламався під Полтавою і запізнився на 5 годин

Швидкісний потяг Hyundai, який їхав з Донецька, прибув до Києва на 5 годин пізніше.

Про це пише ТСН.

Потяг виїхав з Донецька 12 липня за розкладом, однак поламався під Полтавою, і прибув до столиці о 4.50 ранку 13 липня, хоча повинен був приїхати о 23.35.

Частину пасажирів через деякий час пересадили на інший потяг, який прямував до Києва. Люди, у яких були квитки на ранкові та нічні літаки з аеропортів Києва, були змушені добиратися до столиці на маршрутках.

Своє обурення пасажири "нещасливого рейсу" виливають у соцмережах. Свої нічні пригоди на сторінці у facebook описала одна з пасажирок Hyundai сполученням Київ-Донецьк Ксенія Кожевнікова.

"Ця махина мало того, що не їде, але ще й дії співробітників "Укрзалізниці" абсолютно хаотичні і пофігістичне - їм наплювати на вас (пасажирів), і ваші незручності", - пише вона.

Дівчина зазначає, що потяг ламався двічі. Перший раз, не доїжджаючи до Полтави.

"Після він насилу поїхав, але проїхав не багато. І за Полтавою він поламався остаточно. У результаті три години всі сиділи і чекали якихось дій. Сиділи без світла і без повітря (кондиціонери не працювали, а двері відкрили не відразу)", - написала Ксенія.

Так, зазначила Ксенія, пасажирів о першій ночі пересадили на інший потяг, теж сидячий, відтягнувши Hyundai в Полтаву на платформу.

"В результаті поїздки приїхати в Київ о 4 ранку (12 годин шляху, замість обіцяних 7), втратити тонну нервів, отримати змучене тіло (оскільки сидіти і навіть лежати на сидячих сидіннях незручно стільки часу!). І заплатити за це 380 гривень за другий і більше 500 гривень за перший клас!", - зазначає Ксенія.

Перевезеннями на потягах Hyundai, займається ДП "Українська залізнична швидкісна компанія". У прийомній виданню лише повідомили, що потяг поламався з "технічної причини".

Більш докладну інформацію давати відмовились, порадивши написати листа і отримати відповідь у "встановлені положенням терміни".

Як відомо, недавно спізнився на 2 години Hyundai №170 сполученням Львів-Київ.

Так, 11 червня потяг, який віз вболівальників з Києва у Донецьк на матч Англія-Франція, через 23 хвилини після відправлення змушений був зупинитися.

Як тоді повідомили пасажирам співробітники транспортної міліції, рух було припинено через технічну несправність потягу. 10 червня ще один потяг "Хюндай" запізнився з прибуттям до Львова на годину через поломку пантографа.
Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 вересня 2020, 19:37

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.