Правительство Украины располагает на валютном счете почти $1,9 млрд
Правительство Украины располагает на валютном счете почти $1,9 млрд
Улюкаев назвал $40 за баррель нефти реалистичной ценой
Ряд депутатов предлагает ввести санкции против "Роснефти"
Число иностранных туристов достигло рекордных 1,2 млрд в 2015 году
ДТЭК возобновил прием угля шахт Львовско-Волынского бассейна
ЕС вводит универсальную профессиональную карту
"Укргазвыдобування" в 2015г снизило добычу газа на 3,9%
Чистый отток капитала из России в 2015 году составил $56,9 млрд.
Олланд ввел чрезвычайное экономическое положение во Франции
Сельхозпроизводство в Украине в 2015г сократилось на 4,8% - Госстат
Как нам обустроить "Нафтогаз"?
Валентин Землянський
Что год грядущий нам готовит?
Едуард Бразас
Росія претендує на "Турбоатом"
Янукович і Путін поділили морські простори
Янукович хоче зберегти українську ГТС
Вагони Тігіпка дістануться росіянам?
Акціонери найбільшої в Польщі хімічної компанії Azoty Tarnow відмовилися продавати акції російському "Акрон", вирішивши замість цього провести додемісію і злитися з конкурентом Pulawy.
Про це пише Reuters.
"Як я розумію, Акрон тепер відкине пропозицію купити Tarnow, тому що умовою для них була відмова акціонерів від додаткового випуску акцій", - сказав журналістам гендиректор Azoty Єжи Марчіняк після зборів.
Після злиття польських компаній, яке допоможе Azoty захиститися від спроби "Акрона" її поглинути, з'явиться третій за розміром в Європі виробник азотних добрив з виручкою близько 2,92 мільярда доларів, повідомила компанія.
"Ми вважаємо, що ця новина нейтральна для "Акрона", так як чули, що велика частина акціонерів була проти, і не очікуємо, що "Акрон" отримає суттєву частку в Azoty Tarnow", - написала в аналітичній записці економіст "Альфа-банку" Марія Бовикіна.
"Акрон", що підняв ціну пропозиції за Azoty на 25% минулого тижня до 45 злотих за акцію, заявляв, що піде на угоду, якщо акціонери польської компанії не стануть схвалювати додемісію акцій, і може обійтися істотною міноритарною часткою.
Акціонери Azoty, найбільший з яких - польський Мінфін з пакетом 32%, запропонували компанії збільшити капітал максимум на 75% за рахунок випуску нових акцій і передати їх акціонерам Pulawy в співвідношенні 2,5 акції Azoty за кожну акцію Pulawy.
Польща намітила приватизацію в розмірі 15 мільярдів злотих до кінця 2013 року, але продаж держактивів компаніям РФ виявилася справою делікатною, враховуючи непрості політичні відносини між двома країнами і залежність Польщі від російського газу, відзначає видання.
В анналах світової історії це авто пам'ятне тим, що, бунтівники-спецназівці зуміли на зрешеченому кулями авто та на пробитих колесах вивезти з-під перехресного вогню президента Франції Шарля де Голля.