Міліція закупила водометів та автобусів на 27 мільйонів

Міністерство внутрішніх справ закупило автобуси для перевезення затриманих і водомети на 27 мільйона гривень.

Про це повідомили в Міністерстві економіки, пишуть "Коментарі".

Так, МВС в ході відкритих торгів уклало низку договорів на поставку автотранспортних спецзасобів на 27 мільйонів 766 тисяч 830 гривень.

Згідно з угодою з прилуцьким ТОВ "Завод Пожспецмаш", МВС отримає 6 водометів на базі вантажного автомобіля КАМАЗ за 14 мільйонів 700 тисяч гривень.

Автомобіль-водомет повинен конструктивно складатися з чотирьох основних частин: базового автомобіля з доопрацьованій кабіною, відсіку насосної установки і цистерни для води, заднього відсіку.

Технічним завданням наказується наявність систем захисту коліс, паливного бака, елементів освітлювальних приладів, грати на вікнах, а також установки систем аудіо і відео запису, автономного електропостачання.

Водомет повинен розстрілювати струмінь води на відстань від 10 метрів у площині кутом в 350 градусів, при цьому не підпускати до себе правопорушників ближче, ніж на 2,5 метра.

ТОВ "Техкомплект" з Києва за 11 мільйонів 977 тисяч 680 гривень поставить 20 автомобілів для перевезення затриманих і ув'язнених на базі автобусів ПАЗ 4 234.

Спецавтобус повинен забезпечити можливість перевезення не менше 21 осіб, взятих під варту із забезпеченням повної ізоляції і перевезення їх особистих речей, а також конвою в кількості 6 осіб (включаючи водія) та виконання ними своїх службових обов'язків.

А ТОВ "Харківська автомобільна торгова компанія" 5 автомобілів для перевезення затриманих і ув'язнених на базі ГАЗ-3302 за 1 мільйон 89 тисяч 150 гривень.

"Дана "Газель" повинна забезпечити можливість перевезення сімох осіб, узятих під варту з утриманням чотирьох чоловік в загальній камері і 3 осіб в одиночних камерах із забезпеченням їх повної ізоляції, а також конвою в кількості 5 чоловік.

Всі закупівлі фінансуються за рахунок держбюджету. Поставки спецтехніки будуть проведені в період з серпня по листопад 2012 року.

Як раніше повідомлялося, Міністерство внутрішніх справ уже закупило тисячі загороджувальних турнікетів на 3,5 мільйона гривень і засобів індивідуального захисту: шоломів, щитів, а також щитків для рук і ніг на загальну суму понад 11,5 мільйона гривень.