Ярославський Кернесу : забирай і "Металіст"

Президент футбольного клубу "Металіст" Олександр Ярославський пропонує меру Харкова Геннадію Кернесу разом із стадіоном забирати і клуб.

Так Ярославський відреагував на наміри Кернеса повернути стадіон Металіст на баланс міста, повідомляє видання isport.ua.

"З цього приводу рекомендую подзвонити тому, хто заварив цю, вибачте за вираз, махновщину - Кернесу. У нього влада. Він, напевно, може дозволити собі забрати стадіон, експлуатація якого обходиться в 20 мільйонів гривень на рік. Нехай забирає і клуб, бюджет якого становить 4 мільйонів доларів в місяць, 48 мільйонів доларів на рік", - підкреслив президент ФК.

Ярославський відзначив, що фінансування клубу повинно здійснюватися за кошти мера Харкова.

"Але тільки нехай фінансує його з власної кишені, а не за рахунок платників податків з бюджету Харкова. І забезпечує ті результати виступів команди, до яких звикли харківські та українські вболівальники", - сказав він.

Як відомо, Кернес раніше заявив, що стадіон "Металіст" повинен бути повернений у комунальну власність міста. Він нагадав, що раніше стадіон перебував на балансі міста.

Перед "Євро-2012" Харків передав права області, яка була замовником реконструкції стадіону.

Як відомо, доходи Кернеса за 2011 рік становили 6,3 мільйона гривень.