Найбільше в інтернеті витрачають британці

Жителі Великобританії виявилися найактивнішими покупцями через інтернет.

Про це йдеться на сайті місцевого регулятора Ofcom, повідомляє "Лєнта.ру".

Відомство досліджувало 17 країн з найбільш розвиненим інтернет-ринком.

За підрахунками регулятора, покупці з Великобританії витрачають на інтернет-покупки в середньому 1 083 фунти (1 743 долари) на рік.

На другому місці в рейтингу опинилася Австралія, жителі якої витрачають на інтернет-покупки в середньому 842 фунти на рік.

Регулятор відзначає, що зростання популярності інтернет-покупок у Великобританії пов'язане з високим попитом на стільникові телефони та комплектуючі.

Близько 16% інтернет-трафіку припадає на мобільні телефони і смартфони, за цим показником країна також випереджає інші європейські держави.

Згідно з даними дослідження, британці є одними з найбільш активних користувачів іншими цифровими пристроями, такими як відеокамери або телевізори. 15% британських сімей мають телевізор, сумісний з інтернетом. У США показник становить 10%.

У Великобританії середня вартість стандартного набору послуг зв'язку, що включає фіксований і мобільний телефонний зв'язок, підключення до інтернету і телебачення, становить 146 фунтів, що на 32 фунти дешевше, ніж у Франції, на 101 - ніж в Італії та на 168 фунтів дешевше, ніж у США.

Як відомо, Арабські країни, Росія і Китай хочуть посилити контроль над інтернет-компаніями.

Як повідомлялося раніше, Google запустиласпецсайт Take Action, на якому збирає підписи на підтримку вільного і відкритого інтернету та розповідає про негативні наслідки держрегулювання інтернету.