Попов зекономить на новорічному освітленні 6 мільйонів

КП "Київміськсвітло" 14 грудня за уклало угоду з ТОВ "Група компаній Фьюжн" на влаштування святкової ілюмінації в центрі Києва вартістю 4,3 мільйона гривень, хоча раніше передбачалося витратити 10,29 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

Напередодні Нового року потрібно влаштувати гірлянди та інші світково-ілюмінаційні прилади на вулиці Велика Васильківська в межах дільниці навпроти Троїцької площі та Палацу "Україна", на Володимирському узвозі від Європейської площі до Поштової площі, на вулиці Богдана Хмельницького від вулиці Хрещатик до вулиці Володимирська та на розтяжках над проїжджою частиною Європейської площі.

Всього замовлено встановлення 1,645 тисячі приладів без влаштування Новорічної ялинки на Майдані Незалежності.

Нагадаємо, на урочисте відкриття ялинки 19 грудня за участі президента Віктора Януковича КМДА виділило 1,25 мільйона гривень.

Директор та основний власник ТОВ "Група компаній Фьюжн" Олександр Єгоров розповів в інтерв’ю, що його компанія займалась святковим освітленням центру Києва в 2011 році.

Тоді "Київміськсвітло" дало компанії 10,29 мільйона гривень за влаштування 7,137 тисячі ілюмінаційних приладів в центрі міста, в тому числі на зелених насадженнях, фасадах КМДА, філармонії, консерваторії, Головпоштамту, будинку профспілок та інших будівель і вулиць.

Як повідомлялося раніше, задля святкування новорічних та різдвяних свят у столиці буде витрачено близько 6 мільйонів гривень.

Більшість заходів буде проводитися за рахунок спонсорських коштів і загалом таких заходів заплановано понад 500.