WikiLeaks готує ще мільйон викривальних документів

Засновник WikiLeaks заявив, що в 2013 році портал викладе у відкритий доступ більше мільйона закритих документів, які торкнуться усіх країн світу.

Про це повідомляє "Lenta.ru".

Як повідомляється, 20 грудня Ассанж звернувся до своїх прихильників з балкона еквадорського посольства в Лондоні, відзначаючи таким чином своє піврічне перебування у стінах дипмісії.

Засновник WikiLeaks заявив, що протягом 2013 портал викладе у відкритий доступ більше мільйона закритих документів, які в даний час готуються до публікації.

Ассанж переховується в посольстві Еквадору в Лондоні з 19 червня 2012 року, після того як англійський суд ухвалив видати його Швеції, влада якої звинувачу' його у злочинах сексуального характеру.

Сам Ассанж вважає, що Стокгольм може згодом видати його США, де йому пред'явлені звинувачення в розголошенні секретної інформації та шпигунстві.

У серпні Еквадор офіційно надав Ассанжу політичний притулок.

Проект WikiLeaks, що спеціалізується на публікації секретних документів, був запущений в 2006 році.

Найбільшу популярність порталу принесли публікації 400 тисяч матеріалів, що стосуються війни в Іраку, а також понад 250 тисяч депеш дипломатичного корпусу США, викладені у відкритий доступ в кінці 2010 року.