Ще одна авіакомпанія Коломойського вийшла з гри

Авіакомпанія "Дніпроавіа" (Дніпропетровськ), що входить в альянс "Українська авіаційна группа", разом з авікомпанією "АероСвіт" (Київ) і "Донбасаеро" (Донецьк), припинила виконання рейсів.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на заяву авіаперевізника.

"У зв´язку з припиненням оперування рейсів, "Дніпроавіа" з 8 січня 2013 року закриває продаж авіаквитків на власному сайті. З усіх питань ви можете звертатися в наш контактний центр", - йдеться в повідомленні.

Разом з тим за даними ДП "Інформаційно ресурсний центр", 20 грудня в Україні було зареєстровано ТОВ "Авіаційна компанія "Авіадніпро", що знаходиться в селі Старі Кодаки Дніпропетровської області.

За даними цього ж центру, керівником "Авіадніпро" є Сергій Ткаченко, а саме такі ініціали має керівник "Дніпроавіа".

Нагадаємо, авіакомпанії "АероСвіт", "Донбасаеро" і "Дніпроавіа" об'єднані в альянс Українська авіаційна група, яка контролюється групою Приват Ігоря Коломойського.

Як повіждомлялося раніше, прем'єр-міністр Микола Азаров доручив віце-прем'єр-міністру Олександру Вілкулу розібратися з "неприйнятною" ситуацією, що склалась навколо "Аеросвіту".

Як відомо, щодня авіаперевізник "Аеросвіт" відміняє десятки рейсів.

Як повідомлялося, Росавіація збирається з 15 січня закрити небо для літаків компанії "Аеросвіт", якщо усі борги не будуть погашені.