МАУ заперечує, що Коломойський став її співвласником

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" спростувала інформацію в ЗМІ про зміни в структурі власності МАУ.

Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на прес-службу компанії.

"МАУ заявляє, що численні публікації, що з'явилися останнім часом у ЗМІ, містять значну частку вимислу і відверто неправдивої інформації про авіакомпанію МАУ, її структурі власності, зміни цієї структури та інші події, нібито відбуваються в МАУ", - сказано в повідомленні.

Прес-служба також підкреслила, що ніхто з топ-менеджерів МАУ не надавав ЗМІ ніяких фактів або коментарів, що дозволили б робити висновки про зміни в структурі компанії.

У МАУ додали, що її власниками є приватні компанії, відомості про яких доступні в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку - "Кепітел інвестмент проджект" і "Онтобет промоушнз лімітед".

Тим часом, у зв'язку з прийняттям нової редакції статуту МАУ складу наглядової ради скорочений до чотирьох чоловік. Ніяких інших змін у складі наглядової ради не відбулося.

Керівництво МАУ залишається стабільним, підкреслили у компанії.

"Прихід до управління компанією нових менеджерів обумовлений природним динамічним розвитком організації і жодним чином не пов'язаний з якими-небудь іншими обставинами, окрім посилення керівної команди в зв'язку з мінливою ситуацією на авіаційному ринку, новими викликами і завданнями", - зазначено в повідомленні.

Напередодні ЗМІ з посиланням на свої джерела повідомили, що МАУ змінила акціонерів - з цього бізнесу вийшов брат міністра освіти і науки Дмитра Табачника Михайло, а власником став Ігор Коломойський.

Він нібито зацікавлений швидше в завантаженні флоту, що використався "Аеросвітом", ніж у розвитку МАУ.

Як повідомлялося раніше, в кінці 2012 року в системі розкриття інформації НКЦПФР з'явилася інформація про зміну акціонерів МАУ.

Як відомо, три авіакомпанії Ігоря Коломойського розпочали процедуру банкротства: "АероСвіт", "Дніпроавіа", "Донбасаеро".