Міліції купили автомобілів ще на 5,5 мільйона

Головне управління МВС України в Одеській області 28 травня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ "Авто Груп+" на придбання легкових патрульних автомобілів загальною вартістю 5,5 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику удержаних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Загалом замовлено 32 автівки Renault Duster, з яких 30 штук – п'ятимісні універсали, ще дві - дев'ятимісні мікроавтобуси.

Згідно з техзавданням, у комплектації 10 універсалів та мікроавтобусів має бути радіостанція Icom IC-5013Н; світлова акустична установка – "Стріла 118-42 Led-150M"; термінал GPS контролю – GPS трекер "Дрозд М1" (модуль IS01-03); модуль індикації – IS07-02; відеореєстратор двох-камерний – CARPA – 120; вогнегасник і аптечка. Мікроавтобуси також повинні мати повністю тоновані вікна.

Решта 20 універсалів окрім вищеперерахованого повинні бути дообладнані боксом для розміщення затриманих, а внутрішня частина задніх правих дверей має бути обшита металом.

Скільки коштує кожен окремий тип авто – невідомо, оскільки ціни за одиницю товару на "ВДЗ" не опубліковані.

Закупівлю фінансують з місцевого бюджету, доставити автівки мають до кінця року в в Одесу.

Як відомо , в липні минулого року Одеське управління вже замовляло такі автівки. Патрульні авто у кількості 30 штук і з комплектацією вищеописаних універсалів з боксами для затриманих замовили за 4,5 мільйона гривень у цього ж ТОВ "Авто Груп+".

За кілька місяців до тієї закупівлі начальник облуправління МВС Сергій Рєзніков заявив, що міліція найближчим часом отримає 53 джипи Renault Duster, які придбані коштом невідомих спонсорів.

Засновниками фірми "Авто Груп+" є Ганна Бєлая і Тетяна Фрідман, компанія має 52,50 тисячі гривеньстатутного капіталу. Згідно з даними "ВДЗ", фірма почала вигравати тендери в травні 2011 року і за цей час отримала замовлень на 12,73 мільона гривень.