Путін не розуміє, чому Росія не приваблива для інвестицій

Президент Володимир Путін здивований тим, що російські підприємці багато коштів інвестують за кордон.

Про це повідомляють "Вєдомості".

У тому числі Путіну не зрозуміло, чим такі нестабільні країни, як Греція, приваблюють інвесторів та пропонує розібратися в причинах такої поведінки вітчизняних інвесторів.

"Я з подивом виявив, що досить серйозні інвестиції здійснили останнім часом в економіку Греції. Греція хороша країна, близька нам духовно, але ми знаємо, які там проблеми - економічні, фінансові", - заявив Путін.

Путін закликав активніше застосовувати кращі практики розвитку підприємництва, які реалізуються в інших регіонах.

"Люди, що працюють в області, звертають увагу на з бюрократичні перешкоди, на високий розмір процентних ставок по кредитах. Залишаються проблеми з підключенням до інженерної інфраструктури", - констатував президент.

"Якщо інвестор вибирає таку явно проблемну країну для своїх інвестицій і не віддає перевагу Ростовській області, то виникає питання - чому? Чого тут-то не вистачає? Може бути, корінь проблем у тому, що підприємці називають частою зміну правил гри? Давайте про це теж поговоримо", - сказав президент.

Особливо привабливими для інвестування в РФ президент вважає сільське господарство, а також переробну і харчову промисловості.

Як відомо, радник президента вважає, що в разі того, якщо Україна підпише Угоду про асоціацію з ЄС, на її ринок хлине потік товарів з Європи, і, таким чином, на Україну чекатиме дефолт.