Турки "за копійки" найняли військових на ремонт доріг у Львові

Фірма "Онур" залучала для ремонту вулиць у Львові військових з Державної спеціальної служби транспорту (ДССТ), оплата яких коштує фірмі 120 гривень в день.

Про це повідомляє сайт "Наші гроші" з посиланням на львівський портал ZIK.

"Фірма "Онур" залучала для ремонту вулиць у Львові особовий склад 72-го окремого загону механізації 1-го об'єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту, що знаходиться у Червонограді", - пише видання.

Військові з ДССТ ремонтували у Львові вулиці Городоцьку, Коперника та Хмельницького. Як зазначається, роботи на цих об'єктах вони виконували на підставі договору з турецькою фірмою.

"Орієнтовна вартість договору між "ОНУРом" та військовими складає 48 тисяч гривень. При цьому вартість роботи одного працівника за восьмигодинний робочий день становить 120 гривень", - пише видання.

Командир 72 окремого загону ДССТ (військова частина Т 0410) Андрій Вітушко у відповідь на запит видання підтвердив, що "особовий склад військової частини Т0410 залучений до виконання робіт передбачених вказаним вище договором, отримують грошове забезпечення в порядку, передбаченому чинним законодавством України".

При цьому він наголосив, що "виплата додаткових коштів в зв'язку з виконанням робіт на об'єктах військової частини законодавством не передбачена".

Як відомо, засновниками фірми "Онур Конструкціон Інтернешнл" є Онур та Ісхан Ченінджевізи з Туреччини. За даними "Вісника держзакупівель", за останні п'ять років фірма "Онур" виграла у Україні тендерів на 2,58 мільярда гривень.

Як зазначає видання, державна перевірка виявила недобросовісне виконання "Онуром" дорожньоремонтних робіт у Черкаській області.

Здійснюючи ремонт траси Миронівка-Канів-Софіївка, робітники компанії не вклали вирівнювальний шар асфальтобетону, чим завдали збитків на суму 4,3 мільйона гривень.